Witaj na mojej stronie

Ololoko jest połączeniem dwóch pasji, które towarzyszą mi całe moje zawodowe życie a mianowicie zwierząt oraz krawiectwa.

Jestem szczęśliwą psią mamą. Moja ukochana suczka rasy Airedale terrier – Ciri oprócz tego, że jest moją najlepszą przyjaciółką to jest też inspiracją do tworzenia nowych rzeczy (asortyment sklepu będzie się powiekszał bo pomysłów, które bym chciałą zrealizować jest jeszcze bardzo dużo). Zobaczycie ją na zdjęciach w różnych miejscach na stronie oraz w logo – tam też musiał znaleźć się „erdelek”.

Zależy mi na tym, aby nasi przyjaciele czuli się na spacerach jak najbardziej komfortowo, to zmotywowało mnie do założenia mojej manufaktury. Wszystkie produkty wykonuję ręcznie z materiałów starannie wybranych przeze mnie. Dzięki temu mam pewność, że oddaję w Wasze ręce akcesoria najwyższej jakości, które przede wszystkim zapewnią Waszym zwierzakom bezpieczeństwo. Zanim dany model trafi do sprzedaży testuję go na swoich zwierzakach, dlatego jestem pewna, że nasze akcesoria przypadną Wam do gustu i będą długo służyły.

Mam nadzieję, że jakość naszych wyrobów, ich niecodzienny design, wygoda użytkowania sprawią, że będziesz do nas wracać z uśmiechem.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.